live

Медведчук: Коаліція з депутатів "Слуги народу" фактично перестала існувати, влада розвалюється зсередини

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук

112

Коаліція, що складається з депутатів "Слуги народу", фактично перестала існувати, влада розвалюється зсередини.

Про це під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

"Сьогодні незаперечним фактом стало те, що коаліція більшості, яка представлена єдиною фракцією "Слугою народу", а вони створили цю коаліцію ще 29 серпня, вона фактично сьогодні не проголосувала з жодного питання кількістю голосів 226+. Це те, що вона повинна демонструвати, тому що їх, насправді, набагато більше, і тому вони і представляють коаліцію, у відповідності з Конституцією України, але, при цьому, ні під час одного голосування, вони це зробити сьогодні не змогли", - зазначив політик.

За його словами, саме тому, коли відбулося перше голосування, приїхав президент. "Для того, щоб стимулювати депутатів "Слуги народу" до того, щоб рішення, які намічені, які сьогодні шляхом шантажу намагаються вибити в приміщенні ВР, вони були ухвалені. Ось чому присутній тут сьогодні президент. Я думаю, що якби його не було, то фракція "Слуга народу" не дала голосів ні за один законопроєкт. А потім були вирішені і кадрові питання, і зараз вони сподіваються проголосувати землю. Якби президент був відсутній у приміщенні ВР, то навряд чи б у них були голоси для того, щоб голосувати, в тому числі і за землю. Ось основна причина його присутності", - продовжив Медведчук.

При цьому політик акцентував увагу на той факт, що коаліції, як такої, сьогодні вже не існувало. "Чи буде вона в майбутньому – поживемо-побачимо. Але це ще одна обставина, яка свідчить про те, що у влади немає злагоди, влада розвалюється зсередини, і ми це бачимо. І я, як представник опозиції, з одного боку, маю цьому, нібито, радіти. Але, в умовах боротьби з коронавірусом, в умовах кризи в економічній і соціальній сфері, в умовах того, що наша країна за всіма показниками не просто падає вниз, а валиться зі скелі вниз, і вже летить, то я, безумовно, цим украй незадоволений, і вважаю, що сьогодні влада і опозиція повинні об'єднуватися для того, щоб забезпечити виживання країни, забезпечити боротьбу з коронавірусом, і не допустити повного розвалу", - додав він.

Нагадаємо, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що його партія розробила антикризовий план щодо боротьби з коронавірусом і подолання наслідків пандемії.