live

Медведчук: Кабмін не бореться з епідемією, а думає про те, як би не образити націонал-радикалів

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Треба виділити кошти з бюджету та ігнорувати інші потреби, сконцентрувати всі організаційні та фінансові зусилля, спрямовані на боротьбу з коронавірусом. Але уряд не бореться з епідемією, а думає про те, як би не образити націонал-радикалів.

Про це під час інтерв'ю телеканалам "112 Україна", NewsOne, ZIK та "Інтер" заявив голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

"Ємець відкрито – відкрито – і відверто сказав, що ми повинні зупинити епідемію і не допустити тих плачевних негативних результатів, які ми сьогодні бачимо в Італії, в Іспанії, в США, у Франції і в багатьох інших країнах. Він був абсолютно правий, більше того, він пішов шляхом відновлення сьогодні системи охорони здоров'я в питаннях того, щоб зупинити закриття установ Міністерства охорони здоров'я, яке почнеться буквально з першого квітня, через кілька днів.

Тобто те, що відбуватиметься, ще більше погіршуватиме систему охорони здоров'я, а отже, надання послуг, медичних послуг нашим громадянам. І він конкретно про це говорив. Він говорив про те, що необхідно сьогодні в залишковому ступені забезпечити медичним обладнанням, медичними апаратами й засобами наші лікарні.

Для цього треба виділити кошти з бюджету, треба ігнорувати інші потреби, сконцентрувавши всі організаційні та фінансові зусилля, спрямовані на боротьбу з коронавірусом. І це треба робити оперативно, а не так, як сьогодні робить той же новий прем'єр-міністр зі своєю командою, як би чого не вийшло. Як би не образити націонал-радикалів, у яких заберуть ті чи інші статті фінансових витрат", – заявив Віктор Медведчук.

Новини за темою: На початку 2020 року Україна експортувала близько 640 тонн медичних масок, - митниця

Як повідомляли раніше, Віктор Медведчук акцентував, що, незважаючи на те, що Україна не готова до епідемії коронавірусу, панікувати не варто – сьогодні на ходу треба перебудовуватися, треба передислокувати свої сили, треба ставити професіоналів на відповідальні ділянки, щоб перемогти епідемію.