Медведчук: Ідеологія нинішньої влади ‒ продати все і країну теж

Віктор Медведчук, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" фото - zagittya.com.ua

Ідеологія нинішньої української влади ‒ це продати все і країну теж. Таку заяву зробив голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат Віктор Медведчук, повідомляє пресслужба політсили.

"Міністр економіки Милованов обіцяє українцям здавати в концесію не лише порти і аеропорти, а й університети та навіть лікарні. Про це пан міністр заявив під час презентації чергової урядової "стратегії": "Щодо концесії я зазначив, що у нас є пакети портів, аеропортів і вокзалів. У майбутньому, я думаю, можна говорити і про лікарні, і про університети". А що далі, пане міністре? Концесійні пенсіонери, поліція, армія, школи, країна?!

Як стверджує Милованов, "це залежить від конкретних умов і від конкретного стратегічного завдання". А які реальні завдання цього уряду? Як стверджує міністр економіки, головна ідея економічної стратегії нинішнього Кабміну ‒ створення ринку землі, ринку капіталу, інвестиції в людський капітал (освіта, охорона здоров'я) і створення ринку праці. Тобто все на продаж: землю, працю, охорону здоров'я, соціальну сферу, все!

Людина і забезпечення їй можливості нормального життя не у центрі уваги нинішньої влади. У неї, у цієї влади, зовсім інші цінності", - зазначив політик.

За його словами, саме тому пенсії та зарплати бюджетників залишаються мізерними, а тарифи ‒ надвисокими. І скільки б прем'єр Гончарук не говорив, що "важливо порівнювати місяць із місяцем ‒ січень з січнем, ‒ і у підсумку люди за зиму заплатять менше і за тепло, і за газ, ніж минулого року", це неправда. Держстат повідомляє, що тарифи на тепло і гарячу воду в Україні в січні 2020-го були на 0,5% вище, ніж у січні 2019-го.

Реальна соціально-економічна політика Кабміну Гончарука ‒ це політика соціал-дарвінізіма, яка ігнорує і думку народу, включно з неприйняттям земельної реформи 75% населення, і найактуальніші проблеми більшої частини населення країни: високі ціни і тарифи при низьких зарплатах і пенсіях, розвал охорони здоров'я, соціального забезпечення, освіти", - резюмував Медведчук.

Раніше політик заявляв, що замість того, щоб вирішувати реальні проблеми, влада зайнялася наступом на малий бізнес.

 Loading...