Медведчук: Французькі парламентарі готові долучатися до встановлення миру на Донбасі

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Європейці готові допомагати повернути Донбас в Україну, а Україну на Донбас, зазначив політик

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що більшість французьких парламентарів готові брати участь у встановленні миру на Донбасі. Про це він сказав під час брифінгу після зустрічі з депутатами Бундестагу у Берліні, який транслював телеканал ZIK.

"Ви знаєте, по-перше, інтерес є, більше того, нашу ініціативу підтримали вже після нашої зустрічі, коли ми продовжували проводити відповідні консультації, близько 40 осіб сенаторів Франції, а також 26 представників Національного зібрання нижньої палати – вони готові брати участь в цій ініціативі, вони готові реального допомагати у врегулюванні та принесенні миру в Україні на Донбасі. Тобто вони готові допомагати реалізації нашого плану щодо повернення Донбасу в Україну, а України на Донбас", - зазначив Віктор Медведчук.

Нагадаємо, народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що головною проблемою України є мир і більше того, фактично 70-80% населення, згідно з усіма соціологічними дослідженнями останніх років, вважають, що встановлення миру на південному сході України є головною проблемою, яку необхідно вирішити.

Раніше повідомлялося, що Віктор Медведчук анонсував обговорення "Парламентського виміру нормандського формату" з депутатами Бундестагу.

До цього, 23 січня, політик провів презентацію "Парламентського виміру нормандського формату" у Парижі, де зустрівся із членами Сенату Франції, депутатами Національних зборів і представниками дипломатичних та ділових кіл Франції.Loading...