Медведчук допустив спільне виробництво в Україні російської вакцини від коронавірусу

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

В Україні можна налагодити спільне виробництво російської вакцини від коронавірусу.

Про це заявив в інтерв'ю чотирьом українським телевізійним каналам голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

"Справа в тому, що вже є попередні домовленості Китаю, Індії та Бразилії. Ви розумієте, що - Китаю, Індії та Бразилії про спільне виробництво вакцини, російської вакцини. Це хіба не приклад, що й інші країни можуть чинити таким чином, у тому числі й Україна? Тому, звичайно ж, я вважаю, що це можливо. Так, треба вести переговори і треба з цього приводу домовлятися. А повертаючись до того, що ви сказали з приводу оцінки моїх дій, ви розумієте, в чому справа: мені здається, в цьому і полягає ось ця глибока обмеженість людини, яка вживає подібні терміни щодо того, коли мова йде про життя і здоров'я наших громадян. Тому можна по-різному сприймати, знаєте", - сказав він.

"З приводу того, що є політика, є економіка, є політика і є охорона здоров'я, але коли реально йдеться про те, що є вакцина, її можна закупити, з її допомогою можна боротися з коронавірусом, що є найстрашнішим сьогодні фактично захворюванням у всьому світі, для всіх країн, і в цей час даються подібні оцінки. Я звик до таких оцінок. Більше того, коли ці оцінки не просто обмежені, а ще йдуть від людей обмежених в тих питаннях, в яких вони не розуміють, - для мене це абсолютно нормально", - вказав парламентар.

За його словами, "в одному з питань вже прозвучало, що більше 50 країн звернулися до Росії з метою закупівлі вакцин, і замовлення ось від цих країн щодо закупівлі вакцин становить - вдумайтеся в цифру! - мільярд двісті мільйонів доз. Мільярд двісті мільйонів доз. Це шоста частина населення земної кулі. Шоста частина населення земної кулі. Це хіба не показник того, де думають про людей, де намагаються налагодити ефективну боротьбу з коронавірусом, а де займаються виключно політикою, причому не розуміючи в тому, що собою являє політика. Тому що політика - це і є інтереси людей. Наскільки ці інтереси дотримані в одних і інших діях, цю оцінку дадуть люди. І люди будуть оцінювати, хто був правий, а хто – не зовсім".

"Тому у мене не просто творче, у мене абсолютно спокійне ставлення до подібних висловлювань з однієї простої причини: людина має право на критику і на будь-якого роду висловлювання щодо того, що хтось щось робить неправильно в тому випадку, якщо вона сама чинить правильно, якщо вона сама своїми діями довела, що вона на своєму місці або робить те, що необхідно людям і країні. Щодо цієї людини я можу сказати ствердно: вона нічого такого ще не зробила, і найголовніше - нічого такого не робить для того, щоб продемонструвати, що її дії і її слова представляють те, що є інтересом українського народу", - пояснив Медведчук.

Новини за темою: Медведчук домовився про постачання вакцини від коронавірусу, і Зеленський не має ніякого права його за це критикувати, – Шарій

Раніше голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що Україна зможе отримати європейську вакцину від коронавірусу в другій половині 2021 року, а виробництво російської вже налагоджено.