Медведчук домовився про постачання вакцини від коронавірусу, і Зеленський не має ніякого права його за це критикувати, – Шарій

Гголова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук у ході зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

У той час як в Україні зростає кількість хворих COVID-19, українська влада нещадно розкрадає гроші з коронавірусного фонду і при цьому дозволяє собі критикувати Віктора Медведчука за переговори з Росією про постачання вакцини. Про це заявив блогер Анатолій Шарій, повідомляє телеканал "112 Україна".

Також Шарій вважає, що Україна все одно буде купувати російську вакцину, але вже через треті країни та в 10 разів дорожче.

"Віктор Медведчук проводить три зустрічі з Путіним, обговорює можливість надання Україні вакцини, тому що росіяни вже розробили цю вакцину. Вона ще не повністю випробувана, це факт, але 40 тис. осіб вже вакциновано, поки що ніхто не помер і ніхто не захворів. При цьому Україна чекатиме, поки розроблять цю вакцину. Швидше за все, дочекаються, коли Бразилія буде продавати її Україні в 10 разів дорожче, ніж всьому іншому світу, а ці будуть перепродувати своєму населенню", — зазначив блогер.

Він додав, що ситуація з коронавірусом в нашій країні зараз критична і вакцина українцям дуже потрібна.

"В Україні велика проблема зараз з коронавірусом, це вже видно — зростає кількість хворих. Люди перестають поступово розповідати, хто там захворів, тому що у людей починають хворіти їхні рідні та близькі, на жаль, а деякі вмирають. Вакцина потрібна, і потрібна дуже сильно. Це питання буквально життя і смерті населення України", — підкреслив Шарій.

На його думку, поки Зеленський критикує Віктора Медведчука та обіцяє дочекатися, коли вакцину розробить Європа, вірус може коштувати життя тисячам українців.

"Зеленський за звітом про свою поїздку пише на "Фейсбуці", що деякі там їздять і колють неперевірену вакцину, а ми дочекаємося, поки Європа розробить. Європа розробить? Нададуть спочатку Європі, білим людям, потім нададуть чорним людям, а потім те, що залишиться, піде в Україну. Скільки на той час помре людей з урахуванням того, що захворюваність кожен день б'є рекорди? Причому вийшли на зовсім погану історію —40% від тестованих є хворими", — сказав Шарій.

Блогер нагадав, що результати перевірки, проведеної Рахунковою палатою, підтвердили нецільове використання 35 млрд грн із коронавірусного фонду.

"Результати перевірки Рахункової палати підтверджують цю інформацію — 35 млрд на дороги з фонду по боротьбі з коронавірусом в країні, де кожен день новий рекорд по захворюваності. Хто за це відповість? Та ніхто. Тому що відповідати треба перед правоохоронними органами, а вони всі свої. Банда продовжує рубати капусту", — резюмував Анатолій Шарій.

Раніше повідомлялося, що голова політради партії "Опозиційна платформа — За життя" Віктор Медведчук обговорив з президентом РФ Володимиром Путіним можливість поставки в Україну вакцини проти COVID-19, розробленої російськими вченими. Також Медведчук зазначив, що ефективність і безпеку вищевказаної вакцини перевірив особисто на собі та членах своєї сім'ї — ні з побічними ефектами, ні з тимчасовим нездужанням ніхто з них не зіткнувся.