Медведчук: Чому вартість газу зменшилася втричі, а тарифи для населення всього в два рази?

Голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат України Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що президент Володимир Зеленський не зможе пояснити, чому тарифи для населення знизилися всього вдвічі, враховуючи, що вартість газу зменшилася втричі.

Про це політик сказав в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

"У квітні вартість газу для населення була 4060 грн за тисячу кубів. А колись, у 18-19 році, ця вартість була 8600 грн за тисячу кубів. Але вартість середня, митна, на імпортний газ, який ми закуповуємо, в минулому році, ми його закупили на 14 мільярдів, тоді була 339 доларів, а сьогодні – майже в 3 рази впала ціна на газ, який ми закуповуємо за кордоном. Скажіть, а чому ж тоді вартість для населення зменшилася всього в 2 рази, а не в 3?" - зазначає Віктор Медведчук.

За переконаннями голови Політради партії "Опозиційної платформи - За життя", президент Зеленський, скоріше за все, не пояснить причин цього і навіть не знає їх.

Також політик зауважив, що зменшення тарифів для населення повинно відбуватися набагато швидше, ніж зараз.

"Мабуть не було кому сказати, що це різні речі, але ці речі і швидкість падіння цін повинні бути набагато швидшими і більшими ніж те, що відбувається, на жаль, у нас в державі", - резюмував Віктор Медведчук.

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук заявляв, що ціна на газ для населення повинна була зменшитися у 2,8 рази з урахуванням зниження вартості на газ, який Україна купує по імпорту.