Мажоритарники від "Слуги народу" назвали умову, за якої підтримають бюджет, – Колтунович

Фото з відкритих джерел

Якщо її не виконають, голосів за проєкт держбюджету не буде, зауважив нардеп

Депутати-мажоритарники від "Слуги народу" поставили вимоги, що вони будуть голосувати за бюджет у подальших читаннях тільки тоді, коли вони отримають "соцеконом".

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Колтунович.

Гість студії поділився інсайдерською інформацією щодо того, чи знайдуться у монобільшості голоси на підтримку проєкту державного бюджету на наступний рік.

"У мене є інсайдерська інформація, це буде пов’язано і з виборами, і в цілому з наступним роком. Депутати-мажоритарники від "Слуги народу" поставили вимоги, що вони будуть голосувати за бюджет у подальших читаннях тільки тоді, коли вони отримають так званий "соцеконом". Якщо цього не буде у проєкті бюджету, голосів за бюджет не буде", – сказав Олександр Колтунович.

Новини за темою: Новоутворень всередині "Слуги народу" не буде, а ось з іншими фракціями – цілком імовірно, – Дубінський

Нагадаємо, народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний заявляв, що після падіння рейтингів і слабкого результату "Слуги народу" на місцевих виборах конфігурація у ВРУ зміниться – усередині фракції 50-70 народних депутатів від "Слуги народу" створять свою групу.

Як повідомляли, депутат Верховної Ради України VII скликання Олексій Кайда прогнозував, що на місцевих виборах "слуги народу" не "візьмуть" жодного обласного центру. Рейтинг цієї партії максимально просідає, оскільки за рік можна було багато що зробити, проте "слуги народу" такою можливістю не скористалися.