Мажоритарники, які проголосують за зміни до бюджету, зрадять своїх виборців, – Оксана Савчук

Оксана Савчук Фото з відкритих джерел

На думку нардепа, у новостворених ОТГ забрали підтримку

Народний депутат України Оксани Савчук заявила, що мажоритарники, які проголосують за зміни до державного бюджету, зрадять своїх виборців. Про це вона сказала під час включення в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK.

"Я переглянула державний бюджет, уважно його вивчила, я вважаю, що ті депутати, а особливо мажоритарними, які підтримають сьогодні зміни до державного бюджету, вони насправді не будуть служити громадам, які їх обрали як своїх представників, щоб відстоювати їхні інтереси. Якщо ми беремо ключові показники, то, все-таки, підтримку новостворених ОТГ забрали.

Так само скоротили доплати на інфраструктурний розвиток для маленьких сіл і громад, суттєво обрізали фінансування культури, медицини, освіта. Якщо говорити про освіту і культуру, то, ми розуміємо, що всі ці навантаження впадуть на плечі місцевого самоврядування. Тобто останній місяць нічого владу не навчив. Постраждає місцеве самоврядування, а видатки на Офіс президента залишаються. У мене питання: А чому? Треба було і там покоротити", - зазначила Савчук.

Нагадаємо, сьогодні відбудеться позачергове засідання Верховної Ради, яке розпочнеться о 14:00. Ознайомитись із порядком денним можна за посиланням.

Як повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков, на позачерговому засіданні Верховної Ради 13 квітня депутати голосуватимуть за законопроєкти без обговорень, за винятком тих питань, які передбачають зміни до бюджету і проєктів постанов щодо скасування рішення про відкриття ринку землі.

Loading...