Маруся Звіробій в залі суду побажала смерті генпрокурору Рябошапці

За її словами, слідство не може надати жодного прямого доказу

Фото з відкритих джерел

Під час засідання Печерського районного суду у місті Київ волонтерка Маруся Звіробій, спілкуючись зі стороною обвинувачення, побажала смерті генпрокурору Руслану Рябошапці. Про це повідомляє Шарій.net.

"Покажіть мені хоч один доказ, що я хочу підірвати. У вас там є? Ви сказали, у вас достатньо доказів. У вас їх немає. Мовчання знак згоди. Навіщо ви це робите, поясніть мені?" - заявила Звіробій.

Окрім цього, жінка зазначила, що у неї немає роботодавця, в той час як прокурори працюють на Рябошапку: "Ви сидите і працюєте на кого там? На Рябошапку? Щоб він здох!". Після таких слів в залі суду почувся сміх і залунали оплески від групи підтримки волонтерки.

"Він (президент, - ред.) собі дозволяє їздити людям хамити, грубіянити ветеранам. Чому я не можу дозволити собі їздити грубіянити прокурорам, я соромлюся запитати? Він же подає приклад, розумієте? Я вам ще раз кажу: наступне судове засідання - йому буде непереливки. Ми будемо говорити про Зеленського, ми будемо судити Зеленського за те, що такі, як ви, ось так от на нього працюєте ... На наступному засіданні буде ще гірше вашому Зеленському", - наголосила волонтерка.

Нагадаємо, у четвер, 6 лютого, військовій волонтерці Марусі Звіробій вручили підозру у рамках справи про погрози президенту України Володимиру Зеленському.

Після допиту в ДБР вона заявила, що Володимир Зеленський вже давав свідчення у справі, тому тепер вона вимагатиме спільного допиту разом із президентом.

Loading...