Маруся Звіробій хайпує, а влада не присікає відверті погрози президенту і політикам, – Добкін

Михайло Добкін Скріншот відео

Політик назвав, для чого волонтерка привертає до себе увагу

Маруся Звіробій своїми заявами намагається хайпувати та привертати до себе увагу. А влада, у руках якої зосереджені всі правоохоронні органи, на це уваги не звертає і не присікає відкриті погрози вбивством президенту, голові парламентської партії, голові партії, яка сьогодні має національний рейтинг.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив політик Михайло Добкін.

Політик прокоментував відеозвернення волонтерки Марусі Звіробій, в якому вона закликає до фізичного знищення опозиційних політиків. Відповідаючи на запитання ведучої головного політичного ток-шоу Наташі Влащенко, хто підтримує Марусю Звіробій, Михайло Добкін жартома поділився міркуваннями щодо цього: "Маруся Звіробій, по-моєму, підтримується певною кількістю алкоголю, який вона спокійно посмоктує через трубочку".

Політик продовжив: "Це ніхто. Це взагалі звати ніяк. Це чудо взагалі, яке живе під плінтусом, за рівнем свого розуму, розвитку і розуміння того, що вона робить, що вона говорить. Є фотографії, де вона в формі червоноармійця. Є фотографії, де вона в формі бандерівській. Вона буде в будь-якій формі, яка буде, скажімо так, приносити їй якусь вигоду. А вигода у неї – мати гроші, випити, а те, що її сьогодні показують, надає їй в її ж очах величезну значимість. Ви ж розумієте, що вона хайпує, вона намагається привернути до себе увагу заявами, в яких присутня ненормативна лексика, погроза на адресу перших осіб держави, погроза на адресу політиків. Вона вибирає собі нерівного суперника, трішки для хоробрості випиває. А як мене поправили, може і "множко" для хоробрості випиває, і починає боротися з ними через екран телевізора. Проблема в іншому – проблема в тому, що на це звертають увагу, скажімо так, люди, для яких це дико, а влада, у руках якої зосереджені всі правоохоронні органи, вона на це уваги не звертає і не присікає відкриті погрози вбивством президенту, голові парламентської партії, голові партії, яка сьогодні має національний рейтинг".

Новини за темою: Перегляд запобіжного заходу Стерненку: Радикали оточили знімальну групу ZIKу та перешкоджали роботі журналістів

Як повідомляли, у Харкові в ніч з 24 на 25 червня невідомі з битами напали на співробітника партії Шарія. Постраждалого хлопця звуть Микита. 17 червня він вів колону в Києві, після чого на його адресу почали надходити погрози з боку Нацкорпусу. Через деякий час хлопець звернувся в поліцію по допомогу, а вже за кілька годин його намагалися вбити.

А 2 липня блогер Анатолій Шарій повідомив про побиття "Нацкорпусом" у Вінниці прихильника його політичної сили.Loading...