Марчевський: Заява Резнікова про Донбас - це втілення хворої пропаганди

Артем Марчевський Фото из открытых источников

Заява міністра з питань реінтеграції Олексія Резнікова, в якій він назвав Донбас раковою пухлиною і запропонував виселяти росіян з країни, - втілення брудної пропаганди. Про це в ефірі телеканалу Newsone заявив керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський. Політик також зазначив, що людина, яка ненавидить Донбас, - не може займатися його реінтеграцією.

"Історія із заявою Резнікова про ракову пухлину - це огидно. Не хочеться навіть її обговорювати. Але ми з вами спостерігаємо втілення найбільш хворої пропаганди. Ми всі з вами чули про фільтраційні табори. Так от, зараз вони втілюють їх у життя. А якщо людина, яка належить до іншої нації, становить небезпеку для країни? Грузії, Азербайджану, наприклад. Її не треба виселяти? Чому вони постійно говорять про одну націю - росіян? Ми з вами живемо в Києві, у мене тут дуже багато друзів-росіян, які не становлять ніякої небезпеки", - заявив Марчевський.

Нагадаємо, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков порівняв непідконтрольні території Донбасу з "пухлиною". Таким чином він висловився в програмі "Рандеву з Яніною Соколовою", опублікованій на YouTube.