Марчевський: Виїзне засідання "Слуги народу" на Донбасі - це театр абсурду

Артем Марчевський Скріншот відео

Виїзне засідання фракції "Слуга народу" на Донбасі - це спроби влади повернути свій рейтинг в регіоні. Про це в ефірі телеканалу ZІК заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

За його словами, на даний момент, рейтинг партії "Слуга народу" значно впав у Східному регіоні. Люди розчаровані в політичній силі президента і окремими представниками фракції.

"Їм би слід було не виїзне засідання фракції робити на Донбасі, а розосередити депутатів по Донецькій області, дати їм прапорці партійні і щоб вони пройшлися серед людей, подивилися на реакцію. Мені так само цікаво, чи поїде туди пані Янченко, яка називала дітей Донбасу немитими і нечесаними, як вона буде спілкуватися з людьми, якщо її раптом побачать. Чи поїде туди Третьякова, яка розповідала, що люди з малообеченних верств населення роблять неякісне потомство. Але ж на Донбасі зараз реальна злидні", - заявив він.

Марчевський так само нагадав про рішення влади не проводити вибори на Донбасі. На його думку, саме президент і партія "Слуга народу" у відповіді за це рішення і намагатися повернути електорат на сході - марно.

"Я бачу реальні показники і рейтинги політичних сил. На Донбасі є округи, де "Слуга народу" має шанси не подолати навіть прохідний бар'єр. Вони забули про Донбас, вони рік їм не займалися. Пізно піаритися. Пізно їхати туди. Тепер це нагадує якийсь театр абсурду", - сказав Марчевський.

Нагадаємо, раніше лідер парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що монобільшість планує провести виїзне засідання на Донбасі "у нульовій зоні".