Марчевський: Всі заяви Зеленського про боротьбу з корупцією – дешевий піар

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Заява президента України Володимира Зеленського щодо нульової толерантності до корупції — не більше, ніж піар. Про це заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський в ефірі телеканалу Newsone.

Марчевський так само нагадав, що незважаючи на передвиборчі обіцянки самого Зеленського і партії "Слуга народу" про посадки корупціонерів — фактично, за півтора року, "посадки" так і не почалися.

"Коли президент говорить про нульову толерантність до корупції — у мене, як у громадянина, я за нього голосував, виникає просте питання: якщо у нас нульова толерантність, то кого ми посадили за корупційною статтею? За Порошенком, на даний момент, більше 30-ти кримінальних справ. Частина з них — за корупцію. Чому не сидить Порошенко? Чому не ведуться розслідування? Чому не сидить Гримчак? Хто з топкорупціонерів сидить? Про яку толерантність до корупції ми говоримо, якщо у нас немає ніяких посадок? Це дешевий піар і не більше" — вважає Марчевський.

Новини за темою: Щорічне звернення президента: Найважливіше з промови Зеленського – від коронавірусу до росту зарплат та "держави у смартфоні"

Нагадаємо, про нульову толерантність України до корупції, під час своєї промови в залі Верховної Ради, заявив президент України Володимир Зеленський.