Марчевський: Села на Донбасі заселяють радикалами під вибори

Керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Населені пункти на Донбасі заселяють радикалами для фальсифікації місцевих виборів. Про це заявив керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

За його словами, вже є підтверджена інформація про отримання більше двох тисяч прописок в населеному пункті Мангуш Донецької області.

"Ми вже знаємо і це точна інформація, що в Мангуші були прописані більше двох тисяч радикалів, представників неонацистської воєнізованої організації "Азов". Слід розуміти, що населення Мангуша становить близько 16 тисяч осіб. Голосувати з них приходить тисяч 8. Тобто 2 тисячі "нових жителів" - це 25 відсотків від загального числа. Таким чином, влада намагається сфальсифікувати місцеві вибори. А знаючи, на що здатні радикали, - можливо і зірвати. Не здивуюся, якщо в день голосування Офіс президента дасть команду своїм псам вирізати і палити села на Донбасі, в яких люди не згодні з позицією режиму", - заявив Марчевський.

Активісти Молодіжного крила доповідатимуть про ситуацію народним депутатам від партії "Опозиційна платформа – За життя" і боротимуться за неприпустимість фальсифікації виборів.