Марчевський: Проблеми киян потрібно розголошувати

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Без телебачення і публічності змусити працювати нинішніх міських чиновників-неможливо. Про це заявив кандидат у депутати Київради від Партії ОПЗЖ у Деснянському районі Артем Марчевський.

Політик так само навів приклади, де завдяки журналістам і лідерам громадської думки вдалося налагодити роботу міських служб.

"Проблеми киян потрібно розголошувати. Буквально вчора ми за добу домоглися подачі води в будинок на Маяковського, де води не було 4 місяці. Ми так само залучаємо телебачення і до інших процесів і проблем людей. Під час зустрічей з виборцями, до мене неодноразово підходили місцеві жителі з одним питанням: "Невже про нас забули?" Влада їх не чує, не хоче працювати. Тому що чиновники не бачать вигоди, не бачать як вкрасти на цих роботах. Благо, людей чуємо ми. У нас є можливість давати розголосу і вирішувати їхні проблеми, тиснути на міські служби. Ми кожен день в полях і завдяки моєму політичному і телевізійному досвіду, впевнений-життя Троєщини тепер зміниться в кращу сторону", - заявив Марчевський.

Нагадаємо, генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський балотується на місцевих виборах по округу #3 Деснянського району Києва від Партії " опозиційна платформа - за життя"