Марчевський: Правоохоронна і судова система розвалилися, ми перетворюємося на бананову республіку

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

На його думку, таких проблем не існувало у 2012-2013 роках

Керівник Молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" Артем Марчевський вважає, що внаслідок люстрації правоохоронних органів після подій Майдану, країна перетворюється на бананову республіку.

Про це він повідомив в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

За словами активіста, в країні чітко простежуються проблеми і з судовою, і з правоохоронною системою. При цьому, на його думку, таких проблем не існувало у 2012-2013 роках, поки нова українська влада не вирішила взяти робочу систему і застосувати до неї люстрацію.

"У нас були кваліфіковані кадри, далі застосували до них люстрацію за принципом "ти працював такий-то період - все, ти більше не можеш займати таку-то посаду, до побачення". Набрали нових. Нових якої якості? Якої кваліфікації? Звідки їх взяли? 

Всі системи правоохоронні та судові, вони розвалені. Ми перетворюємося на бананову республіку. У нас поліція ловить злочинця, доводить, що він скоїв злочин, суд його відпускає", - сказав Марчевський.

Новини за темою: Для українців головне – безпека, але влада боїться радикалів, – Журавський

Нагадаємо, раніше Артем Марчевський заявив, що на мітинги під телеканали  ZIK, NewsOne і "112 Україна" активісти приходять не через ідеологічні переконання, а тому, що їм платять за це гроші.

Як повідомлялося, вчора ввечері, 21 вересня, представники "Нацкорпусу" влаштували мітинги під будівлями телеканалів ZIK, NewsOne та "112 Україна". Спочатку активісти виступали за закриття цих телеканалів, після чого вони запалили фаєри під одним з них.

Новини за темою: Партії, які протистоять радикалам, під час виборів наберуть більше, – Анатолій Шарій

У зв'язку із цим правоохоронці посилили заходи безпеки. Зокрема, до телеканалу ZIK було направлено автобус з правоохоронцями, нацгвардійцями, а також авто із поліцейськими.