Марчевський: Поки Зеленський даремно витрачає час у Брюсселі, Медведчук вирішує державні питання в Москві

Артем Марчевський Фото из открытых источников
Поки президент України Володимир Зеленський даремно витрачає час у Брюсселі, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук вирішує державні питання в Москві. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.
 
Наводимо текст його повідомлення дослівно:
 
Президент будь-якої країни повинен відстоювати національні інтереси своєї держави. Дивно, але українські президенти із завидною завзятістю шкодять своїй країні, її економіці, громадянам. Зеленський, незважаючи на всі передвиборчі обіцянки, навіть перевершив свого попередника в цьому плані.
 
У країні шостий рік йде війна, економіка загинається і заходить в кредитний глухий кут, рівень життя людей падає з року в рік. І на цьому тлі Зеленський їде до Брюсселя вимагати від Євросоюзу нових санкцій проти Росії. Санкцій, які багато в чому і спровокували колапс української економіки.
 
А в цей час у Москві голова політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук домовляється з президентом Росії Володимиром Путіним, прем'єром Михайлом Мішустіним і спікером Держдуми В'ячеславом Володіним про скасування деяких санкцій проти України, зокрема щодо української продукції, орієнтованої на Росію.
 
"Це завдало дуже серйозної шкоди промисловості нашої країни, економіці нашої країни в цілому, і велика кількість підприємств, десятки тисяч, були закриті... Підприємства важкого машинобудування, підприємства радіотехнічного та сільськогосподарського машинобудування звернулися до нашої партії, звернулися до мене з проханням надати, за можливості, сприяння в часткове скасування санкцій, окремих кодів продукції, тому що ряд підприємств були орієнтовані на експорт в РФ і в них є втрата робочих місць", - заявив Медведчук в Москві, отримавши запевнення Путіна, що Росія готова зняти ці санкції при дзеркальній політиці ЄС та України.
 
А мова йде, на хвилиночку, про долю 150 тисяч робочих місць. Робочих місць для українців, у яких є сім'ї. Здавалося б, президент повинен думати в першу чергу про цих людей. Але ні, він все робить навпаки - на догоду західному політикуму. Тому що ця війна санкцій абсолютно не потрібна Україні, вона потрібна заходу.
 
Ще одне найважливіше на сьогоднішній день питання - вакцина проти коронавірусу. У Брюсселі Зеленський... пропонує ЄС допомогу у виробництві вакцин, якщо такі препарати будуть розроблені. Що? Та хто дозволить українським підприємствам налагодити таке виробництво? Крім того, в Європі вакцини досі немає.
 
Зате вона є у Росії. І той самий Медведчук вже домовився з Путіним про постачання в Україну. "А чому ні? Якщо ми з Білоруссю почали цю роботу, то можемо так само працювати і з Україною. Треба з фахівцями з України зайнятися реалізацією цього плану, потрібно, щоб офіційна влада України відповідним чином сформулювала свої запити, свої потреби. Ми до цієї роботи готові, незважаючи ні на які політичні складнощі", - заявив Путін.
 
Тобто, Росія готова поставляти в Україну вже ГОТОВУ, протестовану вакцину. А до кінця року розробить ще дві вакцини.
 
Тоді навіщо Зеленський вигадує велосипед, підігруючи самолюбству єврочиновників, якщо питання насправді вже вирішене. Бери і дбай про здоров'я своїх людей. Але знову ж таки - турбота про людей у нашої влади не в пріоритеті.
 
Виходить, що президент у Брюсселі імітує бурхливу діяльність, результату якої ніколи не буде. Це в кращому випадку, тому що цілком реально, що результат буде на шкоду Україні. Жодне серйозне питання під час візиту Зеленського до столиці ЄС не було вирішене. Навіщо було їхати? Можливо, щоб відзвітувати перед начальством.
 
З іншого боку, маємо цілком конкретний результат візиту Медведчука до Москви, де на вищому рівні обговорювалися найважливіші для України моменти – питання миру на Донбасі, зняття вбивчих для нашої економіки санкцій і збереження робочих місць у нашій промисловості, питання постачання вакцини. Що зараз може бути важливіше для наших громадян? Навряд чи той популізм, який із задоволеним обличчям у Брюсселі озвучував Зеленський. Ось і думайТЕ, хто реально відстоює інтереси України, а хто просто безцільно витрачає дорогоцінний час нашої країни.