Марчевський: Під ОПУ зібралися тисячі людей з протестом проти незаконного опитування 25 жовтня

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Тисячі людей прийшли на мітинг "Опозиційної платформи - За життя" до Офісу президента з протестом проти незаконного опитування, яке влада планує провести в день виборів.

Про це заявив керівник Молодіжного крила "Опозиційної платформи – За життя" Артем Марчевський під час мітингу під Офісом президента.

"За нашою спиною зараз більше тисячі людей. Вони так само, як і ми, вважають це опитування злочинним. Вони розуміють, що влада порушує закон. Вони бачать, що не тільки не сидять топкорупціонери минулої влади, а вже з'являються топкорупціонери нинішньої влади. Народ не задоволений грубими порушеннями закону, тим, що питання Донбасу обговорюються і приймаються рішення по них без участі жителів Донбасу. Тому люди виходять на вулицю. Ми вдячні кожному, хто сьогодні до нас приєднався. Ми вважаємо, що це велика справа", - зазначив він.

Новини за темою: Опитування Зеленського оплатять меценати, - нардеп

Нагадаємо, 13 жовтня президент України Володимир Зеленський закликав громадян у день місцевих виборів прийти на виборчі дільниці та відповісти на 5 важливих для кожного питань. За його словами, питання стосуватимуться того, що "ми обговорюємо на вулиці, на кухні і в інтернеті".

Пізніше глава держави назвав питання загальнонаціонального опитування, яке пройде під час голосування 25 жовтня.

Loading...