Марчевський нагадав про обіцянку Зеленського про зниження цін на газ

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський нагадав українцям про обіцянку президента України Володимира Зеленського, яку той дав рік тому. В ефірі телеканалу NEWSONE Марчевський процитував слова Зеленського про те, що команда президента знайшла спосіб знизити ціни на газ цієї зими. 

"Рік тому, минулої зими, Володимир Зеленський особисто обіцяв зменшити тарифи на тепло. Президент говорив, що зі своєю командою вони нібито знайшли "цікаве рішення зменшити ціни майже наполовину не нашим коштом". Виходить, що це ще одна обіцянка, яка не була виконана? Якщо вони обіцяли знизити вполовину, а при цьому ціна збільшується на 35 відсотків. І це ж тільки перша хвиля подорожчання. Важливо також акцентувати увагу на тому, що, за їхніми словами, дорожчає оптова ціна на газ, тому він дорожчає і у споживача. Але ж у нас рекордно великі залишки газу завдяки аномально теплій зимі. Тобто закуплений дешевше газ нам хочуть продати за новими цінами", - розповів Марчевський. 

Нагадаємо, в листопаді 2020 року "Нафтогаз" встановив ціну на газ для населення на рівні 6,33 гривні за кубічний метр з ПДВ і без урахування вартості розподілу. Таким чином, ціни на блакитне паливо зростуть на 35%.