Марчевський: На думку Третьякової, Челентано, Ді Капріо і Шевченко – "люди низької якості"

Артем Марчевський Фото из открытых источников

Керівник Молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" Артем Марчевський заявив, що, на думку народного депутата Галини Третьякової, низка видатних артистів, спортсменів, філософів та діячів науки – люди низької якості. Про це Марчевський повідомив у Facebook.

Так, політик опублікував фотографії відомих та успішних особистостей, які народилися у незаможних родинах.

"На думку Третьякової - всі ці люди були низької якості, а їхніх батьків варто було б стерилізувати", – зазначив Артем Марчевський. 

Новини за темою: Зеленський вимагає від Третьякової скласти з себе повноваження голови комітету ВР з питань соцполітики через скандальні висловлювання, – ЗМІ

Як з'ясувалося, у бідних сім'ях народилися чимало як українських, так і зарубіжних видатних особистостей. Серед них, один із найуспішніших виконавців в історії італійської музики Адріано Челентано, канадський актор та кінорежисер Кіану Рівз, англійський фізик Ісаак Ньютон, російський вчений Михайло Ломоносов, український поет та художник Тарас Шевченко та інші. 

Нагадаємо, нещодавно народний депутат фракції "Слуга народу", голова комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування.

На що Марчевський відповів, що Третьяковій необхідно пройти тест на IQ і скласти мандат народного депутата.