Марчевський: Можете уявити, щоб десь у світі якась громадська рада вимагала закрити другу за величиною партію?

Артем Марчевський Фото из открытых источников

Він провів паралелі між спробами захопити "112 Україна" і вимогами заборонити опозиційні партії

Чи можливо уявити, щоб у будь-якій країні світу громадська рада забороняла другу за величиною політичну партію?

Таке риторичне питання в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK озвучив генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський.

Гість студії провів паралелі між спробою рейдерського захоплення телеканалу "112 Україна" та засіданням громадської ради при Міністерстві юстиції України, яка вимагає заборонити партію "Опозиційна платформа – За життя" і партію Анатолія Шарія.

Новини за темою: Міністра юстиції потрібно вигнати з його крісла і взяти компетентну людину, – Мамка про тиск на опозиційні партії

"Якась громадська рада при Міністерстві юстиції висловилася про те, що непогано було б заборонити партію "Опозиційна платформа – За життя" і партію Шарія з якихось надуманих причин. Ви собі можете уявити – в будь-якій цивілізованій країні світу або навіть нецивілізованій, коли другу за величиною партію, партію, яка представлена ​​на всіх рівнях, практично, рад, на всіх рівнях державної влади, якась громадська рада, що складається з якихось семи опудал, каже, що треба заборонити? Ви можете собі це уявити? Тому це укладається в єдину канву – це тиск на власника телеканалу, це тиск на незалежне медіа", – заявив Артем Марчевський.

Новини за темою: Влада показує свою непрофесійність, – Гелевей про тиск на опозиційні партії

Нагадаємо, народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович прокоментував пропозицію громадської ради при Міністерстві юстиції України щодо заборони діяльності в країні цієї політсили. Політик зазначив, що блюзнірськи звучить в європейській країні з новим президентом обговорення заборони партії, яка йде другою.

Як повідомляли, після інциденту "Опозиційна платформа – За життя" вимагає відправити у відставку міністра юстиції та повністю "перезавантажити" Громадську раду при міністерстві.

Loading...