live

Макс Бужанський: Генпрокурором має стати Андрій Портнов

Макс Бужанський Фото - скріншот

Проте є деякі складнощі, каже нардеп

Генеральним прокурором України має бути юрист Андрій Портнов, і це без будь-яких варіантів.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Макс Бужанський.

Ведуча Наташа Влащенко поцікавилася у парламентаря, кого він сьогодні призначив би на посаду генерального прокурора України (нагадаємо, 5 березня Верховна Рада відправила генерального прокурора України Руслана Рябошапку у відставку). Максим Бужанський відповів, що на цю посаду він би запропонував кандидатуру юриста Андрія Портнова.

"Давайте називати речі своїми іменами: якщо ми хочемо, щоб воно працювало на всі 100, так, як повинно бути, генеральним прокурором має бути Андрій Портнов. Це без всяких варіантів. Але є три складності. Перша: я не уявляю собі, щоб Андрій Портнов раптом погодився змінити своє життя абсолютно незалежної вільної людини на цю роботу. Це раз. Друге. У нас діє дискримінаційний закон... закон про люстрацію, який стоїть другим пунктом, який, наскільки я розумію, обмежує його можливості в цьому, в тому числі. І третє – ми занадто багато уваги, на жаль, звертаємо на якісь потойбічні крики 8% політичних всяких "Голосу" і "Європейської Солідарності", – заявив Макс Бужанський.

Новини за темою: Ілля Кива: Рябошапка як генеральний прокурор вів антиукраїнську політику

Нагадаємо, юрист Андрій Портнов заявив, що лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук приховував свої доходи від концертів через офшорні компанії – усе, аби не сплачувати податки до українського бюджету.

Раніше Андрій Портнов заявляв, що Святослав Вакарчук вкрав у армії мільйонні податки, які повинен був заплатити від концертів, корпоративів та продажу дисків і альбомів.