Майданчик для міжпарламентського діалогу є важливим, – депутат Держдуми РФ Деньгін

Член Комітету Державної Думи з інформаційної політики, інформаційних технологій і зв’язку Вадим Деньгін Фото - скріншот

Для парламентарів майданчик міжкомітетського, міжфракційного і, найголовніше, – міжпарламентського діалогу є дуже важливим.

Про це заявив член Комітету Державної Думи з інформаційної політики, інформаційних технологій і зв’язку Вадим Деньгін.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

Таку думку Вадим Деньгін висловив після зустрічі делегації міжфракційного депутатського об'єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна – Росія – Німеччина – Франція", представленої депутатами "Опозиційної платформи – За життя", з депутатами Державної Думи РФ у Москві.

"Ми прекрасно розуміємо, що для нас як парламентарів майданчик діалогу парламентського, в даному випадку, комітетського, міжкомітетського, міжфракційного і, найголовніше, – міжпарламентського, він важливий. Нам дуже, фракції ЛДПР, імпонує ось цей рух "заради миру". І найголовніше, якщо ми побачимо бажання колег іноземних – французів і німецьких колег, ми будемо цьому активно сприяти. Тим більше, я недавно прилетів з Брюсселя, я був в рамках міжпарламентської конференції по Балтійському морю, де в Європарламенті ми зустрічалися з представниками Європарламенту, і діалог між країнами, в тому числі російсько-український, українсько-російський, активно готові підтримувати. І я впевнений в тому, що будь-який депутат, який представляє фракцію ЛДПР, в цьому плані готовий активно підставити плече", – заявив Вадим Деньгін.

Новини за темою: Медведчук: Делегації парламентів України, Росії, Німеччини та Франції повинні зустрітися, щоб сприяти встановленню миру на Донбасі

Як повідомляли, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук після зустрічі делегації міжфракційного депутатського об'єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція", представленої депутатами "Опозиційної платформи – За життя", з депутатами Держдуми РФ у Москві заявив, що делегації парламентів України, Росії, Німеччини та Франції повинні зустрітися, щоб сприяти встановленню миру на Донбасі.