live

Майбутнє "нормандського формату" залежить від внутрішньої ситуації в кожній країні, – Сивохо

фото - lb.ua

Сивохо не зміг сказати, чи відбудеться у квітні саміт "нормандської четвірки"

Що буде відбуватися у рамках "нормандського формату" під час карантину - залежить від внутрішньої ситуації в кожній країні. 

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив радник секретаря РНБО Сергій Сивохо.

Відповідаючи на питання ведучого, що буде з "нормандським форматом" під час пандемії коронавірусу у світі, Сивохо зауважив наступне:

"Все буде відбуватися згідно домовленостей. А як це буде відбуватися – все залежить від внутрішньої ситуації у кожній країні. Ви ж розумієте, що це пандемія", – сказав Сивохо.

Він також не зміг сказати, чи відбудеться у квітні саміт "нормандської четвірки". Сивохо додав, що не є представником держави, тож не володіє інформацією щодо переговорного процесу. 

Разом з тим він пояснив, що Національна платформа примирення, яку він представляє, не є державним органом країни.

"Ми платформа, яка не є частиною Офісу президента чи частиною державних органів. Ми готові тримати удар. Назвемо це так. Тому що головна ціль – це мир. А що стосується зриву презентації, то от такий вийшов початок роботи. Ми платформа для діалогу. Тому не можна виключати якісь протести населення. Ті, хто прийшов зривати захід, вони теж частина населення", – сказав Сергій Сивохо.

Нагадаємо, у березні  у Києві відбулися зіткнення на презентації Національної платформи примирення між представниками Нацкорпуса та Сергієм Сивохо.

Під час презентації радикали перекрили вхід і зривали захід, який проводив Сивохо. Після цього вони назвали його зрадником і ворогом України, оскільки той не називає Росію ворогом.

Згодом Сивохо прокоментував цю ситуацію та заявив, що "деяким мир не потрібен і що вони хочуть війни, тому що війна — це бізнес і великі гроші".

Чоловіку, якого підозрюють у нападі на радника секретаря РНБО Сергія Сивохо, суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 10 травня.

 

Loading...