Литвин назвав Кравчука "патентованою політичною повією"

Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Екснардеп прокоментував своє ставлення до роботи Кравчука і Фокіна

Колишній голова Верховної Ради Володимир Литвин назвав главу української делегації в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука "патентованою політичною повією". Так Литвин прокоментував своє ставлення до роботи першого президента України, а також звільненого з ТКГ Вітольда Фокіна в інтерв'ю інтернет-виданню "Страна".

"Люди, які займали високі посади, а потім відійшли від політики, часто охоплені бажанням бути почутими. Коли у них з'являється така можливість, вони намагаються навчити, як слід працювати - правильно і відповідально... Але ж з Кравчуком все зрозуміло: це патентована політична повія... І причому завжди", - зазначив Литвин.

Новини за темою: Імпровізація тут неприпустима: Кравчук розповів деталі щодо кандидата на посаду свого першого заступника

Пояснюючи свої слова, ексголова Ради згадав ставлення Кравчука до Вітольда Фокіна відразу після його призначення і після звільнення з ТКГ. 

"Останній наочний приклад: спочатку в інтерв'ю говорить, що вони з Фокіним сиділи, обговорювали Мінський процес п'ять годин. А потім, як тільки активісти прибігли і почали качати свої права... заявляє, що до Фокіна мало ніякого відношення не має. А якщо Фокін хоче йти, то нехай йде. Але вони ж начебто п'ять годин сиділи і обговорювали ситуацію, начебто домовилися, хто чим займатиметься", - пояснив Володимир Литвин. 

Новини за темою: Кадрові ротації в ТКГ: Чому відсторонили Фокіна та хто може увійти в українську делегацію замість нього

Нагадаємо, наприкінці липня Кравчук заявляв, що до переговорів у ТКГ щодо врегулювання ситуації на Донбасі можуть залучити першого прем'єр-міністра Вітольда Фокіна. За словами Кравчука, Фокін добре знає Донбас, а тому може сказати чого хочуть люди, які там живуть.

Однак пізніше, після заяв Фокіна про амністію і особливий статус регіону, Кравчук заявив, що ніякого відношення до призначення Фокіна не має. Loading...