Лукашенко звинуватив Росію у втручанні у внутрішні справи Білорусі

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

За його словами, наразі в інтернеті активно поширюються "моторошні фейки"

У внутрішні справи Білорусі та передвиборну гонку йде втручання ззовні. Про це повідомив президент Білорусі Олександр Лукашенко, передає "Белта".

За його словами, наразі в інтернеті активно поширюються "моторошні фейки", за допомогою яких хочуть дискредитувати владу.

"Сьогодні мені доповіли (хоча це було давно, ніхто не доповідав), що у одного з моїх синів в Швейцарії $ 840 млн. Направте туди по дипломатичних каналах лист: хто хоче забрати ці гроші, нехай негайно забере", - сказав він.

Лукашенко також звернув увагу, що інформація просто фальсифікується, і люди, які не розуміються на банківських документах, вірять цим фейкам.

"Люди ж не розуміють, що це таке. Такі фейки будуть постійно. І нам треба це мати на увазі, з цим жити і боротися. До речі, це підкидається структурами з Росії. Це не наше, це з Росії йде інформація. Потім вони вибачаться, знімуть. Але людям-то в мізки вже вкинули це", - сказав Лукашенко.

Новини за темою: Опоненту Лукашенка пред'явлено кримінальне обвинувачення, – адвокат

"Стосовно військовослужбовців навіть. Кажуть, посвідчення Служби безпеки. Хтось йшов і посвідчення з собою забрав, зараз друкує, що він проти влади. Це неймовірно, щоб, звільняючись зі Служби безпеки, людина хоч на годину залишила у себе посвідчення. Він спочатку здає зброю, посвідчення, потім отримує обхідний лист та інше. Люди, особливо молодь, які там сидять (в телеграм-каналах, ред.), цього ж не розуміють. І вони дивляться: навіть в Службі безпеки проти Президента. Ось такі фейки, і ми з цим повинні жити. Але ми повинні тримати голову на плечах і людям роз'яснювати, що відбувається", - повідомив президент Білорусі.

Він також звернув увагу, що опоненти влади вимагають чесних і порядних виборів, однак самі поводяться нечесно.

"Вони що, нас штовхають на нечесність таку, як вони себе поводять? Ясно, що там за ними ляльководи стоять. Вони і з одного, і з іншого боку. І в Польщі живуть, і з Росії підкидають. Ми про це з Президентом Путіним поговоримо в найближчим часом при зустрічі, але ця ситуація дуже складна. Застосовуються найсучасніші фальшиві технології, йде втручання з-за кордону в наші вибори, внутрішні справи", - заявив Олександр Лукашенко.

"Але ми не є ядерною державою. Ми не можемо взяти ядерну боєголовку, розмахувати і кричати або говорити про гіперзвуковому зброю, що ми вам відповімо. Ми звичайна середньоєвропейська країна, миролюбна, націлена на спокійне життя. І комусь погрожувати в зв'язку з цим ми просто не можемо", - додав президент.

Новини за темою: Лукашенко заявив, що хоче зменшити залежність від ринку Росії

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко відкинув можливість перевороту в країні. Він заявив, що повністю контролює ситуацію.

Loading...