Лукашенко зізнався, що Путін просив його поговорити із Зеленським

Президент Білорусі намагався довести, що Росія не планує захоплювати Україну

Олександр Лукашенко та Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що президент Росії Володимир Путін просив його поговорити з президентом України Володимиром Зеленським. Про це очільник Білорусі повідомив у коментарі російським журналістам, передає ТАСС.

За словами Лукашенка, Путін просив поговорити з президентом України "по-батьківськи". "Ти поговори з ним, він молодий. Ну, так, по-батьківськи. Я кажу: "Добре, я вже поговорив з ним", – сказав президент Білорусі.

Зокрема, відповідну розмову очільники Білорусі й України провели під час Форуму регіонів. Лукашенко зазначив, що старався переконати Зеленського у відсутності бажання Росії захоплювати Україну. "Я йому розповів, що у Путіна немає такої мети. Багато таких життєвих питань, які ми обговорювали, я із Зеленським обговорював, переконував його. Розуміє людина, до мене добре ставився", – висловився Лукашенко.

Крім того, президент сказав, що жалкує про приєднання України до країн Заходу з приводу нібито тиску на Білорусь після початку акцій протесту. За його словами, заяви українського керівництва були зроблені під диктовку американців.

Новини за темою: Лукашенко зізнався, навіщо літав з автоматом під час мітингу опозиції

Нагадаємо, нещодавно президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що за протестами в країні нібито стоять Сполучені Штати Америки та сформований клас "буржуйчиків", які прагнуть влади. На думку Лукашенка, американці діють через центри в Польщі та Чехії.

Loading...