Лукаш: Для впровадження "формули Штайнмаєра" у законодавство України не зроблено нічого

Олена Лукаш Фото з відкритих джерел

"Не буде жодних результатів від скайп-переговорів"

Українська сторона не зробила нічого для розробки, узгодження із суспільством і голосування законів, які прямо передбачені "Мінськом" і прописані в комюніке останнього "нормандського формату".

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час включення заявила юрист Олена Лукаш.

Олена Лукаш переконана, що зустріч голів міністерств закордонних справ України, Франції, Німеччини та Росії у форматі відеоконференції, яка запланована на четвер, 30 квітня, не буде результативною.

Новини за темою: Влада пересиджує карантин і рефлексує на суспільне невдоволення, – Лукаш

"Не буде жодних результатів від тих скайп-переговорів, бо, я нагадаю, у жовтні на рівні переговорної комісії була узгоджена "формула Штайнмаєра". Це стало поштовхом і можливістю проведення зустрічі у "нормандському форматі" в грудні. Ця зустріч пройшла позитивно, і її сторони домовилися зустрітися через 4 місяці, підписавши якесь комюніке. У цьому комюніке було підписано не одну, не дві і не три дії, які повинна була зробити, в тому числі, Україна. Пунктом 2 цього комюніке передбачені заходи щодо впровадження "формули Штайнмаєра" у законодавство України. Українська сторона не зробила нічого... для розробки, узгодження із суспільством і голосування законів, які прямо передбачені "Мінськом" і прописані в комюніке останнього "нормандського формату", – заявила Олена Лукаш.

Як повідомляли, зустріч голів міністерств закордонних справ України, Франції, Німеччини та Росії у форматі відеоконференції запланована на четвер, 30 квітня.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що ні про який саміт в "нормандському форматі" поки не може бути й мови через дії української влади і представників Києва в Тристоронній контактній групі.

Loading...