Лубківський відмовився від пропозиції стати речником української делегації в ТКГ

Маркіян Лубківський Фото з відкритих джерел

Пізніше дипломат обговорить з Резніковим свою роль у справі реінтеграції тимчасово окупованих територій

Дипломат Маркіян Лубківський відмовився від посади спікера української делегації в Тристоронній контактній групі. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook

"Друзі, я не прийняв запрошення долучитися до роботи української делегації в Тристоронній Контактній Групі в якості речника. Я вдячний главі української делегації в ТКГ і Офісу президента за їхню пропозицію", - зауважив політик.

За словами Лубківського, під час консультацій і, зокрема, відрядження до Республіки Хорватія у складі урядової делегації на чолі з віцепрем'єр-міністром України Олексієм Резніковим, він дещо інакше побачив свою можливу роль, що "більше знаходиться в безпековій і дипломатичній площинах на основі, серед іншого, і Балканського досвіду".

Новини за темою: У "Слузі народу" розповіли, кого б хотіли побачити у ТКГ замість Фокіна

Також Лубківський зауважив, що готовий безкорисливо і повною мірою ділитися своїми напрацюваннями на користь Україні і українському народові.

"Саме тому, після одужання я завершу консультації з віцепрем'єр-міністром Олексієм Резніковим щодо формату мого потенційного залучення до справи реінтеграції тимчасово окупованих територій, яка є невід'ємною складовою повного відновлення територіальної цілісності і суверенітету України", - пояснив дипломат.

Новини за темою: Посол Німеччини: Росія змінила поведінку на зустрічах ТКГ у Мінську

Нагадаємо, в середині вересня віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що в українській делегації у Тристоронній контактній групі у Мінську з'явиться речник для висловлення єдиної позиції представників.

Згодом з'явилася інформація, що дипломата Маркіяна Лубківського можуть призначити спікером української делегації в Тристоронній контактній групі.

Loading...