Льовочкін: Законопроєкт про ринок землі не відповідає інтересам українського суспільства

Народний депутат Сергій Льовочкін "Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" категорично проти прийняття закону про землю зараз

Законопроєкт про ринок землі не відповідає інтересам українського суспільства.

Про це народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Сергій Льовочкін заявив під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

"Опозиційна платформа - За життя" категорично проти прийняття закону про землю зараз, тому ми вважаємо, що взагалі розгляд цього законопроєкту не відповідає інтересам українського суспільства", – сказав народний депутат.

Новини за темою: Арахамія спрогнозував, коли ухвалять закону про ринок землі

За його словами, зараз Верховна Рада має займатися зовсім іншими речами.

"В першу чергу – зменшення тарифів, друге – це поліпшення економічної ситуації в країні, і найголовніше – це розгляд необхідних законопроєктів для того, щоб встановити мир на Донбасі. Бо обіцянок від влади багато, на жаль, сьогодні прогресу в цьому питанні немає. Це нас абсолютно не влаштовує, тому ми будемо звертатися до керівництва держави, до керівництва ВРУ з ініціативою, щоб якомога швидше були узгоджені в "нормандському форматі" і внесені в зал ВРУ необхідні законопроєкти для встановлення миру в Україні", –  акцентував Сергій Льовочкін.

Як відомо, минулого тижня Верховна Рада України розглядала поправки до скандального законопроєкту щодо запровадження в Україні ринку землі. За добу депутати розглянули всього 216 земельних правок із заявлених чотирьох тисяч, підтримавши всього одну.

У цей час у Києві проходили акції протесту, а у сесійній залі Верховної Ради опозиційні нардепи блокували президію та трибуну парламенту.

Loading...