live

Льовочкін: Уряд має піти у відставку, безробіття зростає, промисловість і ВВП падають

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Уряд має піти у відставку, безробіття зростає, промисловість і ВВП - падають. Про це заявив народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Сергій Льовочкін, повідомляє 112.ua.

"Робота уряду нас не влаштовує. "Опозиційна платформа - За життя" зареєструвала постанову про те, що цей уряд має бути відправлений у відставку за цілком очевидні речі. Перше – це безробіття. Воно росте, за нашими оцінками, в минулому році воно становило майже 170 тис. робочих місць було втрачено за цей період. Друге – це падіння промислового виробництва в минулому році. Третє – це падіння зростання ВВП взагалі, це просто неадекватні тарифи, які душать кожну українську сім'ю. Взагалі ми ставимо цьому уряду незадовільно, і сьогоднішній звіт, так званий звіт, абсолютно переконав нас у тому, що ми були праві, і цей уряд має піти у відставку", - сказав він.

Раніше Льовочкін також заявляв, що робота уряду в питанні евакуації громадян з Уханя була неадекватною і неефективною. На його думку, Кабмін мав забезпечити інформаційну та мобілізаційну кампанії.

Loading...