Новини » Політика Читать эту новость на русском

Люди Коломойського і Петровського готуються до зриву виборів, — Комітет виборців

Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня Фото з відкритих джерел

У міській виборчій комісії група членів, що представляють партії "За майбутнє", "Голос" і "Батьківщина", саботує роботу самої комісії і може зривати її. Таким чином підготовка виборів і самі вибори, зокрема — знаходяться під загрозою. Про таку небезпечну тенденцію повідомляє Комітет виборців України, передає "Наше Місто".

Це може вкрай негативно позначитися на проведенні майбутніх місцевих виборів і визначенні їх результатів, — відзначають експерти.

Як відомо, раніше в ЗМІ повідомлялося про те, що партія "Голос" музиканта Вакарчука в Дніпрі викуплена авторитетним бізнесменом Петровським. Після чого від політсили до міського виборчкому оперативно завели двох членів - подружжя Текутьєвих.

Фото з відкритих джерел

Як повідомляє "Наше місто", спостерігачі охарактеризували їх як "відомих махінаторів, фахівців зі створення двійників" для виборів і зриву виборчого процесу. Партію За майбутнє контролює олігарх Коломойський, який разом зі своїм протеже — головою облради Олійником (№1 у списку партії Зеленського на виборах до облради) може бути зацікавлений у контролі над виборчою комісією.

Експерти відзначають: засилля людей олігарха і "авторитету" у виборчій комісії може призвести до зриву виборів, який члени-саботажники можуть влаштувати по команді господарів, коли "слуги" в Дніпрі очікувано не зможуть отримають результату, потрібного їх спонсорам — Коломойському і Петровському.

Loading...