Люди, які прийшли до влади в країні, не чують місцеве самоврядування і приймають неправильні управлінські рішення, – Філатов

Держава може бути сильною завдяки сильним територіальним громадам. Тому центральна влада повинна передати громадам широкі повноваження в питаннях благоустрою, освіти і поліпшення життя людей на місцях в цілому.

"Пропозиція" виступає за реальне місцеве самоврядування. Жителі Трускавця самі повинні вирішувати, чи потрібні їм казино, приймати рішення щодо регулювання продажу алкоголю і так далі. Те саме стосується екологічного контролю та створення муніципальної поліції. Це актуально для всіх міст. Ми йдемо по всій країні. "Пропозиція" розширює представництво, ми зайшли в кожну п'яту ОТГ", - сказав один з творців партії "Пропозиція", мер Дніпра Борис Філатов під час візиту до Трускавця 17 вересня.

Жителі міста, представники різних сфер і професій впевнені — "Пропозиція" об'єднує навколо себе професіоналів, оскільки українці по всій країні хочуть бачити при владі ефективних людей.

"У Трускавці зібралася команда, готова по-справжньому працювати на благо свого міста. І так має бути скрізь. Тому що проблематика — загальна. Все місто втомилося від тієї системи політики, коли керують люди, які не хочуть розбиратися в тому, що відбувається на місцях. Не знають суті проблеми. Далі у нас буде ще більше однодумців, які працюватимуть на благо як своєї громади, так і цілої країни", — переконана журналістка Наталія Бегін.

Жителі Львівської області впевнені, що для всієї країни прийшов той історичний момент, коли людям справи потрібно об'єднуватися заради ефективного результату.

Loading...