Люди, які прийшли до політичного керівництва держави, не розуміють ситуації на Донбасі, – Москаль

Телеканал ZIK

Не треба було "косити" від мобілізації у 2014 році, зауважив Геннадій Москаль, звертаючись до представників влади

Ті люди, які сьогодні прийшли до політичного керівництва в Україні, не розуміють ту ситуацію, яка склалася на Донбасі.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив колишній голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Гість студії наголосив, що непідконтрольні території Донецької та Луганської областей необхідно повернути під контроль України, проте ініціативу щодо амністії Геннадій Москаль розкритикував. Він зауважив, що сьогодні ніхто з посадовців в Україні не може поїхати на територію ОРДЛО. Окрім того, є питання щодо критеріїв, за якими мала б відбуватися амністія.

"Я вважаю, що цей шлях абсолютно у нікуди, що пропонується. У 2014 році потрібно було піти добровольцем, якщо ти збирався іти і стати Верховним Головнокомандувачем, не "косити" від мобілізації, а піти, будемо казати, по мобілізації або бути волонтером. А на сьогодні не бути там ні разу, не бачити нічого, не знати і давати такі пігулки, що всі одужають і все повернеться саме по собі, – я вважаю, що це абсолютно від того, що люди, які сьогодні прийшли до політичного керівництва державою, не розуміють тієї ситуації, яка є на Донбасі", – сказав Геннадій Москаль.

Новини за темою: Скасування виборів у прифронтових районах Донбасу: Місцеві жителі обурені

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що встановити мир на Донбасі неможливо без прямого діалогу з Володимиром Путіним, до того ж ключові кроки повинна зробити Росія.

Нещодавно Володимир Зеленський розповів про свої стосунки з президентом РФ Володимиром Путіним. За його словами, комунікація з російським колегою хоч і обмежена, однак предметна. 

Loading...