Людей зараз б'ють на вулицях просто за їхні політичні погляди, – Лазарєв

Політолог Олександр Лазарєв Скріншот відео

Владі вигідно нацькувати праворадикалів на опозицію, каже політолог

Владі вигідно, щоб праворадикали тримали вулицю, і щоб люди, які підтримують опозицію, не виходили на вулицю, боячись фізичної розправи.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Лазарєв.

Гість студії, коментуючи акції радикалів та їхні заяви, поцікавився, чому їх не викликають до правоохоронних органів, оскільки ідеться про заклики до насильства та до екстремізму.

"Тобто фактично вони стають терористичною організацією. Що вчора було? Знову партійцю Шарія проломили діафрагму на вулиці, побили ногами. До цього ще в Харкові ми не забули випадок з Микитою, якого побили. Тобто людей зараз б'ють просто за політичні погляди на вулиці. Далі – заклик Марусі Звіробій вчора до того, що потрібно знищити фізично "Опозиційну платформу – За життя" і Віктора Медведчука. Це заклик до терористичних дій. Мало того, вона закликає маси, які прийшли на ці мітинги, і Бог знає, що у цих людей є в голові і на що вони здатні. За кожну людину не можна відповісти. У мене питання. Чому влада не викликає на допит після такого і не веде з ними роз'яснювальної роботи. І відразу ж у мене є відповідь – тому що це владі вигідно. Владі вигідно, щоб праворадикали тримали вулицю. Владі вигідно нацькувати праворадикалів на опозицію. Владі вигідно, щоб люди, які підтримують опозицію, не виходили на вулицю, боялися фізичної розправи", – сказав Олександр Лазарєв.

Новини за темою: Ренат Кузьмін: Влада руками штурмовиків залякує опозицію

Нагадаємо, у Харкові в ніч з 24 на 25 червня невідомі з битами напали на співробітника партії Шарія. Постраждалого хлопця звуть Микита. 17 червня він вів колону в Києві, після чого на його адресу почали надходити погрози з боку Нацкорпусу. Через деякий час хлопець звернувся в поліцію по допомогу, а вже за кілька годин його намагалися вбити.

Невідомі з битами застали співробітника партії Шарія біля його будинку, коли він був один. Били переважно по голові. У важкому стані він потрапив до реанімації.

Додамо, 2 липня блогер Анатолій Шарій повідомив про побиття "Нацкорпусом" у Вінниці прихильника його політичної сили.

А раніше, у травні, радикали атакували офіс партії "Опозиційна платформа – За життя".Loading...