Лікарі зробили 79 тестів на COVID-19 особам, які контактували з Шаховим. Серед них члени РНБО і уряду

Фото з відкритих джерел

Після захворювання Шахов продовжував контактувати з родичами, колегами по ВР і з гостями студій на кількох телеканалах

Через позитивний результат на коронавірус у народного депутата України Сергія Шахова лікарі зробили 79 тестів для людей, які контактували з ним. Про це повідомляє "Страна".

"Вже провели 79 тестів людям, з якими я контактував", - зазначив Шахов виданню.

За словами парламентаря, після захворювання він продовжував контактувати з родичами, колегами по ВР і з гостями студій на кількох телеканалах.

"Крім членів моєї родини, це люди, які були на нараді у парламенті 12 березня. Нарада була на тему протидії коронавірусу. Там знаходилися глави фракцій, члени уряду, члени РНБО. Потім також тести пройшли члени комітету з екології, і люди, з якими я був на ефірах на "UA:Перший" і 5 канал 13 березня. Всім вже провели тести, але наскільки мені відомо, результатів ще немає. Поки підтверджений тільки аналіз моєї дружини. І повинні бути найближчим часом результати аналізів моєї сестри та мами", - додав Шахов.

Новини за темою: Коронавірус на Київщині виявили у родички Шахова

Нагадаємо, народний депутат і член депутатської групи "Довіра" Сергій Шахов захворів коронавірусною інфекцією після повернення з Франції.

Згодом стало відомо, що 12 березня після повернення в Україну він безпосередньо контактував з членами екологічного комітету ВР, у зв'язку з чим вони йдуть на карантин.

Депутати з партії "Голос", які контактували з інфікованим коронавірусом Шаховим, вже заявили, що перейдуть на самоізоляцію.

 

Loading...