Ляшко звернувся до правоохоронців з вимогою розслідувати можливий підкуп виборців в окрузі № 208

Олег Ляшко Фото з відкритих джерел

В окрузі зафіксували високу явку виборців

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко звернувся із заявою до Національної поліції, а також до генерального прокурора з вимогою розслідувати можливу фальсифікацію результатів голосування в одномандатному виборчому окрузі №208 у Чернігівській області. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook

"Кандидат від влади перемагає на дільницях з аномально високою явкою, що свідчить про масову скупку голосів на його користь. Я звернувся із заявою до Нацполіції та Генпрокуратури з вимогою порушити кримінальну справу за підкуп виборців і фальсифікацію виборів", - заявив Ляшко.

Новини за темою: Місцеві вибори 25 жовтня загалом відповідали стандартам чесних і демократичних виборів, – КВУ

Слід зауважити, що вранці в понеділок суперник Ляшка на проміжних виборах народного депутата в УІО №208 Анатолій Гунько ("Слуга народу") повідомив, що згідно з проведеним його штабом підрахунку голосів він переміг на виборах в окрузі №208 25 жовтня, в різницею 1442 голоси.

Натомість Ляшко сказав, що не визнає результат "цих куплених виборів", і заявив про масштабний підкуп виборців в окрузі.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, коментуючи цю ситуацію, заявив, що "висока явка по цьому округу дійсно мала місце і дійсно є привід задуматися, чому вона була", і порадив Ляшко підготувати документи для перевірки всіх фактів можливих правопорушень у день голосування та встановлення причин високої явки.

Новини за темою: З'явились попередні результати всеукраїнського президентського опитування

Нагадаємо, напередодні лідер Радикальної партії Олег Ляшко достроково привітав себе із перемогою на виборах народного депутата на 208 окрузі Чернігівської області. 

У понеділок, 26 жовтня, ЦВК оприлюднила дані, які свідчать про те, що у Бахмачі на окрузі №208 на довиборах до Верховної Ради кандидат від партії "Слуга народу" Анатолій Гунько та лідер Радикальної партії Олег Ляшко йдуть майже нога в ногу

 Loading...