live

Ляшко подав позов до суду через "захмарні премії" Нафтогазу

Олег Ляшко. Фото: УНІАН

Політик просить визнати протиправними дії Кабміну та НАК "Нафтогаз України"

Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко просить Окружний адміністративний суд міста Київ визнати протиправними дії Кабінету міністрів та НАК "Нафтогаз України" у встановленні премій керівництву. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на позов.

"Позивач - Олег Ляшко просить суд визнати протиправними дії Кабінету міністрів України та НАК "Нафтогаз України", які полягають у встановленні та виплаті, на думку позивача, необґрунтованих винагород (премій) керівництву НАК "Нафтогаз України" за перемогу у Стокгольмському арбітражі над ПАТ "Газпром" і просить утриматись від вчинення дій по їх виплаті”, - ідеться в повідомленні.

Також політик просить визнати протиправною бездіяльність уряду, що полягає у незабезпеченні належного контролю за ефективністю управління НАК "Нафтогаз України" у зв'язку із встановленням та виплатою відповідних винагород.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Нагадаємо, раніше виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко повідомив, що "Нафтогаз" виграв апеляцію у першій скарзі "Газпрому" на рішення Стокгольмського арбітражу. За рішенням арбітражу "Газпром" винен "Нафтогазу України" 3 млрд доларів.Loading...
Loading...
Loading...