Легалізація грального бізнесу: Арахамія каже, що "слуги народу" мають "секретну зброю", щоб ухвалити закон

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія Фото з відкритих джерел

Нардеп поки не розкрив таємницю, що це за "зброя"

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що у монобільшості є секретний метод, як боротися із так званим правкотероризмом, передає телеканал ZIK.

"У нас є секретна зброя проти цього "правкотероризму". Про це зараз не можу сказати, тому що вони скористаються і заблокують. Ми завтра нічого не будемо застосовувати. Завтра тільки півтори години фактично роботи… А після того ми застосуємо окрему секретну зброю, яка дозволить нам прийняти цей законопроєкт", - сказав він.

На питання журналістів, чому цю "зброю" не застосували раніше, Арахамія відповів:

"Тому що ми не чекали, що вони будуть взагалі таким чином поводитися. Тобто ми чекали нормального парламентського процесу, коли ви подали якусь кількість правок, ми вам надаємо право їх обговорити у залі, проголосувати окремо ваші правки, і після того перейти до голосування. Ніхто не чекав, що вони будуть з-під поли витягувати якісь карти і, як шулери, намагатися заблокувати роботу ВРУ", - додав Арахамія.

Новини за темою: Казино "в законі": Які правила грального бізнесу пропонують ухвалити нардепам

Нагадаємо, народний депутат від фракції "Слуга народу", голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що Верховна Рада готова зібратись на позачергове засідання для того, щоб ухвалити закон про гральний бізнес.Loading...