Кива: Вимагаю захистити права та відновити добре слово про тих правоохоронців, які віддали на Майдані свої життя

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива має намір представити на розгляд парламенту законопроєкт і проєкт постанови, які дозволять припинити гоніння правоохоронців, загиблих і постраждалих під час Майдану. Про це політик заявив на своїй сторінці у Facebook.

"Вважаю своїм обов'язком у річницю трагічних подій в центрі столиці, які змінили хід історії нашої країни та спричинили зовнішнє управління нашою країною з боку американських "партнерів", подати на розгляд парламенту законопроєкт і проєкт постанови, які дозволять, нарешті, відновити справедливість та припинити гоніння правоохоронців, загиблих і постраждалих під час виконання свого обов'язку в 13-14 роках. Як народний депутат, я вимагаю захистити права та відновити добре слово про тих офіцерів, які віддали тоді свої життя, отримали поранення та шкоду своєму здоров'ю у той час, як купка негідників здійснювала кривавий переворот влади, у результаті чого і сталася 6-річна війна. Ми зобов'язані також знайти винних у тих подіях і притягнути їх до кримінальної відповідальності, щоб такі події ніколи не повторилися в історії нашої країни!", - зазначив Кива.

Раніше "Опозиційна платформа - За життя" заявила, що поранення та загибель правоохоронців на Майдані в 2014 році повинні бути розслідувані.

Loading...