Кива: "Всеукраїнське опитування" Зеленського - це чергова маніпуляція

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Намір президента Володимира Зеленського провести "всеукраїнське опитування" паралельно з місцевими виборами є черговою маніпуляцією, спробою обдурити українців. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За Життя" Ілля Кива.

"Вони використовують чергову технологію. За два тижні до виборів до місцевих рад президент намагається ще раз обдурити українців. Це чергова маніпуляція. Питання про проведення всеукраїнського референдуму ОПЗЖ ставила ще на самому початку каденції цього президента і цього парламенту. Ми пропонували запитати народ про доцільність продажу української землі, адже це повинні були вирішувати українці, а не МВФ! І сьогодні я не вірю президенту і його команді", - сказав він.

Ілля Кива зазначив, що чинна влада веде політику, спрямовану проти державності і народу.

"За півтора року вони стерли і знищили мою країну. Зеленський - це продовження злочинного попереднього режиму, який нищив нашу країну протягом шести років. Мародер Порошенко навів війну на мою землю і планомірно знищував економіку, здаючи її під інтереси своїх господарів - США, МВФ і окремих європейських країн. А нинішні керівники призначали людей з порушеннями, приватизували об'єкти, продали землю, прийняли закони, що руйнують мораль. Вони ведуть політику знищення українського народу", - підкреслив він.

Нардеп також заявив про необхідність протистояння цим руйнівним процесам: "Ми повинні згуртуватися і протистояти знищенню нашої країни! Наше завдання - повернути Україну українцям, відродити, захистити і створити державу, в якій будуть жити наші діти. І не вірте владі. Кожен день їхнього перебування на високих посадах вбиває нас і наше майбутнє! Ми достатньо натерпілися, і 25 жовтня країна покаже своє ставлення до цієї влади", - підсумував Ілля Кива.