live

Кива: Влада увійшла в змову з Порошенком і пообіцяла зняти з нього всі підозри в обмін на голосування за продаж землі

Ілля Кива TK Media

Влада увійшла в змову з експрезидентом України Петром Порошенком і пообіцяла зняти з нього всі підозри в обмін на голосування за продаж землі. Таку думку висловив народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива, спілкуючись з журналістами телеканалу "112 Україна".

"Я вам пояснюю, що на сьогоднішній день влада увійшла в змову зі злочинцями, з злочинцем Порошенком, і пообіцяла йому за голосування по землі закрити всі кримінальні справи. І я сьогодні тому і приїхав до Генерального прокурора, дізнатися, коли ж він зволить виписати підозри таким злочинцям, як Порошенко, який на сьогоднішній день залишається безкарним, знищивши і зануривши в кров мою країну. Таким злочинцям, як Стерненко, який вбив людину та безкарно перебуває вже два роки на волі", - сказав він.

"Ось я хотів, як народний депутат, як член комітету з питань правоохоронної діяльності, порозумітися і почути позицію Генерального прокурора. В результаті всього я лише побачив і відчув помсту влади по відношенню до нашої партії, до нашої позиції, до нашої опозиції. Влада - це злочинці, і очолюють сьогодні її люди, у яких немає розуміння ні закону, ні моралі, ні порядності, ні відносин до своєї країни і до своєї батьківщини", - підсумував нардеп.

Раніше повідомлялося, що народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський заявив, що депутати від "Європейської солідарності" проголосували за закон про відкриття ринку землі, бо їм обіцяли, що заступник міністра фінансів Світлана Воробей залишиться на своїй посаді, отримуючи доступ до фінансових потоків.