Кива: Влада готова кинути на вівтар Конституцію і закон на догоду своїм рейтингам

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Влада на догоду своїм рейтингам готова кинути на вівтар і Конституцію, і закон, і наше майбутнє. Про це на мітингу "Опозиційної платформи - За життя" біля Офісу президента, куди тисячі людей вийшли з протестом проти незаконного опитування, яке планують провести в день виборів, заявив народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива.

"Коли гарант Конституції порушує саму Конституцію, це нівелює весь закон в нашій країні. Це ще один доказ його ставлення до українського народу і української держави в цілому. Ще один доказ того, що на догоду своїм рейтингам і своїй політичній позиції вони готові кинути на вівтар і Конституцію, і закон, і наше майбутнє", - заявив Кива.

"Влада – злочинна. Всі ці опитування, які сьогодні оголошуються і заявляються, - це пряма маніпуляція і втручання у виборчий процес нашої країни. А це є злочин, за який їх судитимуть. Прийде той час, коли вони опиняться на лаві підсудних за корупцію, за злодійство, за подібні злочини, адже у цих злочинів немає терміну давності", - зазначив нардеп.

Разом з тим він підкреслив, що Конституція є невід'ємною частиною країни і її порушення неприпустимі.

"Конституція - це невід'ємна частина, невід'ємна частина державного процесу і державності в цілому. І цинічні дії на догоду порятунку свого нескінченно падаючого рейтингу - ще один доказ злочинності влади", - заявив Кива.