Кива: В офіс партії "Опозиційна платформа – За життя" у Полтаві кинули гранату

Дівчина-секретар дивом врятувалася від смерті

У приміщення офісу партії "Опозиційна платформа – За життя" у Полтаві кинули гранату. Дівчина-секретар, яка працювала там, дивом врятувалася.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK під час включення повідомив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

Ілля Кива повідомив, що надвечір сьогодні у відчинене вікно у приміщенні офісу партії "Опозиційна платформа – За життя" у Полтаві невідомі кинули гранату. З його слів, дивом секретар офісу не постраждала, оскільки на той момент вийшла у туалетну кімнату, щоб помити руки. Саме це зберегло їй життя, каже нардеп.

Ілля Кива звернувся до президента України, міністра внутрішніх справ та генерального прокурора України з вимогою негайно припинити акти насилля.

"Сьогодні ми маємо всередині країни добре організовані терористичні банди, які себе називають націоналістами, які страчують людей, які наражають на небезпеку життя українських громадян, які несуть смерть і насильство, які несуть хаос", – наголосив Ілля Кива.

Новини за темою: Кузьмін: У мене немає жодних сумнівів, що влада користується послугами радикалів

Нардеп заявив, що з огляду на те, що відбувається в країні, він сам організовуватиме загони самооборони, щоб дати відсіч терористам.

Ілля Кива також не виключив, що до нападу можуть бути причетні організації, які називають себе націоналістичними, оскільки раніше від них неодноразово надходили погрози.

"У країні існують терористи, які називають себе Національним корпусом і Національними дружинами, які вбивають людей, несуть загрозу суспільству, розправляються і страчують українців на вулицях. Цим маргіналам дали можливість нападати на людей, порушувати Конституцію. Я заявляю, що Нацкорпус і Нацдружини - терористи і їх місце в тюрмі! Ми повинні ізолювати суспільство від цього насильства!" - підкреслив нардеп.

У зв'язку з цим він звернувся до президента Володимира Зеленського: "Ви або наведете в країні порядок, або ви не потрібні! Людей вбивають на вулицях, кидають гранати в офіси політсил! Що відбувається?! Якщо порядок не буде наведений, я буду вимагати зміни влади!" - підсумував Ілля Кива.

Нагадаємо, у Харкові в ніч з 24 на 25 червня невідомі з битами напали на співробітника партії Шарія. Постраждалого хлопця звуть Микита. 17 червня він вів колону в Києві, після чого на його адресу почали надходити погрози з боку Нацкорпуса. Через деякий час хлопець звернувся в поліцію по допомогу, а вже за кілька годин його намагалися вбити.

Невідомі з битами застали співробітника партії Шарія біля його будинку, коли він був один. Били переважно по голові. У важкому стані він потрапив до реанімації.

Додамо, 2 липня блогер Анатолій Шарій повідомив про побиття "Нацкорпусом" у Вінниці прихильника його політичної сили.

А раніше, у травні, радикали атакували офіс партії "Опозиційна платформа – За життя".