Кива: Рябошапка став найбільш безглуздим призначенням за всю історію ГПУ

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

"Питання народних депутатів проігноровані. Кого він боїться?"

Руслан Рябошапка став найбільш безглуздим призначенням за всю історію Генеральної прокуратури України.

Про це під час ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

Народний депутат прокоментував рішення Верховної Ради України, яка вчора відправила у відставку генерального прокурора України Руслана Рябошапку. Додамо, генеральний прокурор покинув парламентську залу, попри те, що після свого виступу мав відповісти на запитання народних депутатів.

Ілля Кива зауважив, що із якими проблемами не зустрічалася б людина, вона має "зберігати обличчя", особливо якщо ідеться про першу особу у правоохоронних органах, адже Генеральна прокуратура – це основа законності у нашій країні. Ілля Кива наголосив, що поведінка генерального прокурора має бути відповідною.

"Питання народних депутатів проігноровані. Кого він боїться? Українського народу? Ось в прямому сенсі цього слова", – заявив Ілля Кива.

Політик продовжив: "Чим за півроку запам'ятався нам генеральний прокурор Рябошапка? Я вважаю його найбільш безглуздим призначенням за всю історію Генеральної прокуратури".

Народний депутат констатував, що у підсумку – знищена військова прокуратура, і це тоді, коли країна перебуває у стані конфлікту і є потреба розслідувань злочинів, які стаються у зоні ООС.

Новини за темою: ГПУ – це паразитуюча структура, яка є зайвою в Україні, – Кацман

Як повідомляли, 5 березня Верховна Рада України звільнила Руслана Рябошапку з посади генерального прокурора України. За звільнення генерального прокурора проголосували 263 народних депутатів.

Читайте також: "Позачергове засідання Ради 5 березня: Як оголошували недовіру генпрокурору Рябошапці".

Loading...