Кива про складання Вакарчуком мандата депутата: Верховна Рада була для нього черговим корпоративом

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Святослав Вакарчук, заявивши про складання мандата, обдурив своїх виборців, а Верховна Рада стала для нього черговим корпоративом. Про це в ефірі телеканалу NEWSONE заявив народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива.  

"Всі ви пам'ятаєте, мої дорогі, як Вакарчук досить помпезно, емоційно виспівував пісні на російських корпоративах. Чому наголошую російські корпоративи? Тому, що його риторика була спрямована на заперечення всього того, що пов'язане з Росією. Але, коли йшли бої, коли справді гинули люди, Вакарчук чудово мав можливість брати участь у будь-яких шоу, за які йому платили гроші. А сьогодні, обдуривши своїх виборців, і мені їх щиро шкода, я вам чесно кажу, я поділяю біль, який відчувають жителі Західної України, які віддали йому свій голос. І що ж він зробив? Він витер об них ноги, він плюнув їм в обличчя, він черговий раз заробив гроші – для нього Верховна Рада була черговим корпоративом", - сказав він.

За його словами, "він заробив гроші, завів аферистів, підконтрольних групі Сороса в Раду, тому що люди йому повірили, а сам складає повноваження і йде далі грати на цій балалайці, співати пісні і заробляти гроші".

"Тому, я вас прошу, менше слухайте, що говорять, а більше слідкуйте за вчинками і діями. На сьогоднішній день ми живемо в світі обману, ілюзій і фарсу", - додав народний обранець.