Кива презентував команду руху "Патріоти - За життя" на Рівненщині

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Громадський рух "Патріоти - За життя" об'єднує небайдужих громадян з усіх регіонів України, готових боротися за мир і процвітання держави. Про це 23 червня у Березному на Рівненщині заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива, презентуючи рух, повідомляє пресслужба партії.

"Сьогодні ми зустрілися з багатьма людьми, готовими служити Україні, захищати закон, боротися з хаосом, боротися за мир, який так потрібен нашій країні. В основі нашого руху лежить досягнення миру, порядку і процвітання. І сьогодні жителі Рівненщини заявили, що готові протистояти хаосу, захищати героїчне минуле, історію переможців, захищати закон. І так буде у кожному регіоні нашої країни!" - сказав він.

Говорячи про завдання руху, Ілля Кива зазначив, що в пріоритеті - захист інтересів української держави, конституційних прав громадян і допомога у виховному процесі.

"Ми всі дорослі люди, у нас є життєвий досвід, мораль, ми це повинні передати своїм дітям. Ми своїм прикладом повинні навчити їх берегти пам'ять, прославляти героїв, допомагати слабким, захищати тих, хто цього потребує. Це і є наше завдання. Ми об'єднуємося для того, щоб передати нащадкам чисту, добропорядну країну", - зазначив політик.

Ілля Кива також підкреслив, що рух відкрито для всіх, хто "ставить інтереси держави понад усе" і прагне до миру і єдності.

"Ми повинні зібрати нашу країну в єдину державу, в якій не буде обраних, в якій не будуть навішуватися ярлики, не буде насильства над інакомисленням. Саме заради цього ми готові до самопожертви і об'єднання. Нам потрібно зшивати країну і не шукати відмінності, а знаходити точки дотику. Ми повинні шукати компроміси в тих ровах ненависті, які поділяють нашу Україну", - підсумував він.