Київська організація ОПЗЖ висунула команду професіоналів на місцеві вибори в столиці

ОПЗЖ представила кандидатів на місцеві вибори в Києві Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

У вівторок, 22 вересня, відбулася партійна конференція Київської міської організації "Опозиційної платформи - За життя". Рішенням конференції лідером київської команди опозиціонерів-кандидатів до Київради та кандидатом у мери Києва був висунутий Олександр Попов, голова КМДА у 2010-2014 рр. Про це повідомляє пресслужба ОПЗЖ. 

Зокрема, кандидатами в депутати Київради від ОПЗЖ обрані професіонали з досвідом роботи в міському господарстві, ЖКГ, бюджетному процесі та розвитку інфраструктурних проєктів.

"Найсильніше місто нашої країни перебуває в боргах, тому що ним керують непрофесіонали. Саме тому "втомлюються" мости, замість каштанів садять незрозуміло що. Давайте повернемося до нормального життя! Ми висуваємо на посаду мера найкращого кандидата, який сьогодні є в списку претендентів, - це Олександр Попов, який розуміє в господарстві більше, ніж всі, хто сьогодні прийшли у владу разом узяті", - заявив у своєму виступі співголова партії Вадим Рабінович.

Новини за темою: Льовочкін: Київська команда "Опозиційної платформи - За життя" зробить все, щоб подолати багаторічні проблеми столиці

Керівник київської організації "Опозиційної платформи - За життя" Вадим Столар зазначив, що період керівництва столицею Олександра Попова був часом найінтенсивнішого розвитку міста:

"Олександр Попов - це людина, яка знає, як управляти столицею України. Його добре знають і поважають кияни. Під час керівництва Києвом Олександром Поповим було відкрито шість нових станцій метро. Будувалися транспортні розв'язки, реконструювалися і будувалися нові школи та дитячі садки. А блискуче організоване і проведене в Києві Євро-2012 заслужило найвищу оцінку від УЄФА та вболівальників чемпіонату", - сказав у своєму виступі Вадим Столар.

Олександр Попов подякував делегатам і команді ОПЗЖ за надану йому довіру.

"Я переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо захистити минуле і забезпечити майбутнє нашого славного Міста-героя Києва. Вдихнути нове життя в економіку, гарантувати киянам високі стандарти медицини, освіти та соціального захисту. Ми впораємося з проблемами транспорту і знайдемо рішення проблем інфраструктури. Зробимо Київ комфортним для життя. Ми будемо працювати для людей!" - заявив Олександр Попов.

Нагадаємо, раніше народний депутат Вадим Рабінович прийняв рішення очолити обласний список партії "Опозиційна платформа – За життя" на місцевих виборах в Одесі.