Київська команда ОПЗЖ допоможе вкладникам банку "Аркада"

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Київська команда ОПЗЖ займеться проблемою ошуканих вкладників банку "Аркада". Про це повідомив кандидат у депутати міської ради від Партії ОПЗЖ Артем Марчевський, передає "112 Україна".

Зустріч з ошуканими вкладниками сталася біля Київської міської державної адміністрації, куди представники ОПЗЖ подавали документи для реєстрації у виборчому процесі. Вкладники "Аркада" вже більше трьох місяців живуть під будівлею КМДА в наметах з розгорнутими транспарантами і проханнями звернути на них увагу, але чиновники їх не помічають.

"Люди підійшли до нас і запитали, що їм робити, адже влада не звертає на них уваги. Я їм поставив цілком логічне запитання - якщо ця влада нічого не робить, значить, прийшов час її міняти і робити правильний вибір через місяць? Є успішний досвід Олександра Попова, таких афер при ньому не було. Значить, він знає, як з цим боротися. У нашій команді є висококваліфіковані юристи, які теж знають, як з цим боротися. Ми будемо допомагати цим людям вже зараз, і ми точно нікого не кинемо. Ні цих людей, ні тих, хто буде звертатися до нас за будь-якою допомогою", - заявив Марчевський.

Допомагати киянам команда ОПЗЖ почне вже сьогодні, розповів адвокат Ігор Кириленко.

"Сьогоднішня наша зустріч з ошуканими вкладниками сталася спонтанно. До нас, кандидатів на місцеві вибори, підійшов представник вкладників банку "Аркада" і попросив про допомогу. Ми не будемо чекати виборів, результатів виборів. Вже сьогодні ми зробимо необхідні адвокатські та депутатські запити", - заявив він.

Нагадаємо, генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський балотується на місцевих виборах по округу №3 Деснянського району Києва від Партії "Опозиційна платформа - За життя".